Понад 120 ВПО з початку року отримали ваучери на навчання від держави

Дата: 24.10.2023 08:00
Кількість переглядів: 105

Фото без опису

З початку 2023 року 861 житель Київської області отримав ваучер на навчання за державний кошт. Із них 124 ваучери отримали внутрішньо переміщені особи. Про це повідомили в Київській обласній службі зайнятості.

Так, за програмою ваучерів на навчання визначені певні категорії громадян, які мають право безоплатно навчатися в закладах освіти Київщини, щоб підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень. Зокрема, пройти перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра або магістра за іншою спеціальністю, спеціалізацію чи підвищення кваліфікації.

Ваучери можуть отримати люди, які мають професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Гнучкі форми підготовки дозволяють навчатися без відриву від роботи.

Наразі визначено 124 професії та спеціальності, за якими можна навчатися за ваучерами. Для отримання ваучера заявку можна подати онлайн або особисто звернутися в найближчий підрозділ служби зайнятості Київської області.

Детальніше про ваучери – за посиланням.

Загалом станом на сьогодні послугами Київської обласної служби зайнятості з початку повномасштабної війни скористалися 5,6 тис. внутрішньо переміщених осіб. Серед них мікрогрант за програмою «Власна справа» отримав 81 вимушений переселенець.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень