Медійна та інформаційна грамотність: 25 жовтня проведуть національний тест

Дата: 24.10.2023 09:00
Кількість переглядів: 75

Фото без опису

25 жовтня відбудеться національний тест із медіаграмотності. Його організатором є «Фільтр» – національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України у співпраці з UNDP та програмою USAID «Мріємо та діємо» в рамках Глобального тижня медійної та інформаційної грамотності.

Цього року ініціативу вдруге проведуть в Україні. Її метою є об’єднати українців навколо теми медіаграмотності.

Тест відбудеться 25 жовтня в середу о 10:00, 13:00, 17:00 та 21:00 на платформі Typeform. Посилання на платформу з’явиться на сайті та в соцмережах проєкту «Фільтр» напередодні тесту.

Долучитися можуть усі охочі. Після проходження тесту учасникам автоматично висвітиться результат, а правильні відповіді будуть опубліковані 26 жовтня на сайті проєкту. 150 учасників, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають корисні призи. Переможців тесту організатори оголосять 1 листопада.

Важливо! Пройти тест можна лише 1 раз – учасники, які пройдуть тест декілька разів, не зможуть претендувати на подарунки.

Національний тест з медіаграмотності – це частина заходів, присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі 23-29 жовтня.

Національний тест з медіаграмотності організований національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики, який реалізується за підтримки ПРООН та фінансування уряду Японії, разом із програмою USAID «Мріємо та діємо», що впроваджується IREX, та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що виконується IREX за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень