У Броварській районній державній адміністрації успішно створили робочу групу для реалізації Національної статегії із створення безбар'єрного простору в Україні

Дата: 25.10.2023 15:00

Безбар’єрність стосується мільйонів українців, адже вона означає усунення барʼєрів не лише для осіб з інвалідністю, а загалом для маломобільних людей, молоді, жінок, літніх людей, дітей та інших.

Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, прийнята з ініціативи Олени Зеленської, передбачає створення безбар’єрного простору в Україні

Відповідну програму 23-го жовтня 2023 року прийняли у Броварській районній державній адміністрації.

Ознайомитись із розпорядженням можна тут.

До 31 жовтня 2023 року всі громади Броварського району приймуть програми та плани заходів з реалізації Національної статегії із створення безбарєрного простору в Україні .