Японське агентство міжнародного співробітництва продовжує допомагати Київщині із налагодження системи поводження з відходами руйнації

Дата: 26.10.2023 08:00
Кількість переглядів: 85

Фото без опису

У Київській ОДА відбулась зустріч із представниками Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). Метою зустрічі стало обговорення стану реалізації проєкту екологічної переробки будівельного сміття, що утворилося внаслідок військових дій на території області.

Київська обласна державна адміністрація бере участь у впровадженні Проєкту екстреного  відновлення та реконструкції. Він фінансується Урядом Японії через JICA.  В рамках його реалізації вже отримано 19 одиниць техніки та робочих агрегатів для прибирання і вивезення залишків зруйнованих будівель. 

Заступниця голови КОДА Леся Карнаух обговорила з представниками Японського агентства міжнародного співробітництва наступні поставки техніки та подальші кроки для впровадження проєкту. 

Зустріч з іноземними партнерами, які допомагають у відновленні Київщини, відбулася в межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС).

Довідково.

JICA – це урядове агентство Японії, відповідальне за надання міжнародної допомоги та співробітництва країнам, що розвиваються. Його місія полягає у сприянні сталому розвитку та безпеці людини шляхом надання технічної допомоги, грантів, кредитів та навчальних програм. Агентство є частиною офіційної допомоги Японії в області розвитку, яка відіграє певну роль у забезпеченні технічного співробітництва.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень