«Ірпінські липки»: перші результати роботи Фонду ліквідації на Київщині

Дата: 27.10.2023 09:00
Кількість переглядів: 96

Фото без опису

Житловий комплекс «Ірпінські липки» – один з обʼєктів в Ірпені, який відновлюється за рахунок коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Це спеціальний фонд у складі державного бюджету, кошти якого спрямовані саме на потреби відновлення.

У цілому за поданням міжвідомчої робочої групи під головуванням Віцепрем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова у 2023 році було затверджено фінансування понад 300 регіональних проєктів на більш ніж 11 мільярдів гривень коштів Фонду.

Це проєкти, які дозволяють повертати життя в постраждалі громади, відновлювати зруйноване житло, обʼєкти критичної інфраструктури, лікарні, школи та дитячі садочки. Зокрема, в Київській області 86 обʼєктів відновлення фінансується з Фонду. На цей рік передбачене фінансування в розмірі 2,8 мільярда гривень.

Один із таких проєктів – капітальний ремонт комплексу «Ірпінські липки». Замовником капітального ремонту виступає Київська обласна державна адміністрація, а підрядник визначився через відкриту тендерну процедуру.

У будинку на Гостомельському шосе 24/1 – 206 квартир на 11 поверхах. Загальна площа – майже 15 тисяч квадратних метрів. Вартість капітального ремонту – 605 мільйонів гривень. Роботи почалися в жовтні цього року і вже за рік мають завершитися.

За словами Олександра Кубракова, завдяки роботі Фонду ліквідації наслідків збройної агресії стало можливим закласти фундамент для ефективного, прозорого та підзвітного відновлення.

За інформацією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень