Успішне відновлення: дитячий садок «Рута» в Ірпені

Дата: 27.10.2023 13:00

В Ірпені на Київщині працює дитячий садок «Рута», відбудова якого стала можливою завдяки Уряду Литви. Про успішний приклад відновлення розповіли в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Унаслідок ракетних обстрілів садочок, який тоді ще називався «Радість», було зруйновано на 75%. Однак лише за рік він перетворився на сучасний освітній заклад із дотриманням усіх норм безпеки та інклюзивності.

На відновлення садочка та його укомплектування необхідним обладнанням Уряд Литви виділив 4,4 млн євро. Заклад став ще сучаснішим і просторішим. У ньому добудували третій поверх, обладнали нові просторі приміщення, сучасну кухню, а також облаштували укриття. Садок можуть відвідувати 500 дітей.

На відкритті дитячого садка були присутні Президент Литовської Республіки Ґітанас Науседа та начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.