На Київщині провели акцію «Посади дерево за кожного загиблого»На Київщині провели акцію «Посади дерево за кожного загиблого»

Дата: 30.10.2023 10:00

На території Національного музею-заповідника української військової звитяги провели акцію «Посади дерево за кожного загиблого». Учасники висадили саджанці дубів у пам’ять про людей, які віддали свої життя за незалежність України. Про це повідомили в Департаменті культури та туризму Київської ОВА.

В акції взяли участь родини загиблих захисників та захисниць Петрівської громади. Дуби, що виростуть із саджанців, будуть нагадуванням про людей, які загинули, боронячи кордони нашої країни.

Також під час акції відбулася спільна молитва за загиблими захисниками та захисницями.

До заходу долучилися й представники Київської обладміністрації, Київської обласної ради та місцевої влади.

Ініціатором акції є Тетяна Мірошник, чоловік якої загинув під Бахмутом у січні 2023 року. Жінка прийняла рішення вирощувати дуби в пам’ять про загиблих військовослужбовців, які захищали Батьківщину. Захід організували члени благодійного фонду «Вільні та щасливі».