Гуманітарна допомога від Global Empowerment Mission

Дата: 30.10.2023 14:00

18-го жовтня 2023 року,  для мешканців Модульного містечка, які через російську військову агресію були вимушені тимчасово переїхати в місто Бровари Київської області, отримали вчергове понад 162 продуктових наборів.
Гуманітарну допомогу забезпечили Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF), яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM, за що Броварська районна адміністрація висловлює щиру подяку.

Налагоджуємо довготривалу співпрацю з надання допомоги жителям району та області на майбутнє, та від імені переселенців та представників Броварської громади висловлюємо подяку партнерам фонду Говарда Г. Баффетта (HGBF),  директору представництва GEM UA Андрію Негричу, Потравному Володимиру та Левітасу Артему.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за всебічну підтримку.