На Київщині обговорили аспекти формування жіночого лідерства в умовах війни

Дата: 01.11.2023 16:00
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

Успішні приклади діяльності жінок, які демонструють лідерство у різних сферах, в умовах сьогодення обговорили на форумі «Трансформація жіночого лідерства: від минулих стереотипів до вимог сучасності». Захід провели на Білоцерківщині.

Форум складався з двох дискусійних панелей. Жінки-лідерки Київщини спілкувалися на теми формування жіночого бізнесу під час війни та виклики і проблеми, з якими вони сьогодні стикаються. Вони представили результати своїх починань, які вже реалізовано, та ініціативи, які мають масштабуватися у спільній роботі в майбутньому. Підприємиці з власного досвіду розповіли про ті орієнтири, які дозволили зробити перші кроки у становленні власної справи.

Учасниці обговорювали формування жіночого лідерства не лише в розрізі правових аспектів і бізнесу. Мова йшла і про ментальне здоров’я як внутрішній баланс для побудови жіночого лідерства на всіх рівнях. Зокрема, розглянули такі питання, як: стресостійкість кожного дня та щоденна оцінка своєї наповненості, відновлення внутрішнього ресурсу, плекання психічного здоров’я, толерантність до себе та інші аспекти психічного здоров’я. Також присутні отримали цінні поради щодо збереження своєї ментальності як цінного життєвого ресурсу.

У форумі взяли участь заступниці голови КОДА Жанна Осипенко та Леся Карнаух, координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Юлія Казакова, жінки-підприємиці, волонтерки та громадські діячки. Захід організувала ректорка Білоцерківського національного аграрного університету Олена Шуст.

Проведений захід не лише змотивував, але й нагадав, що потрібно частіше запитувати себе: «Ти як?».

Форум відбувся в рамках реалізації проєкту «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини», який є невід’ємною частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень