«Рівний з рівним»: уже понад 570 кандидатів у помічники ветеранів долучилися до проєкту Мінветеранів

Дата: 03.11.2023 14:00
Кількість переглядів: 90

Фото без опису

Триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження в Україні інституту помічника ветерана. На 550 запланованих посад помічників у 10 пілотних регіонах уже є понад 570 кандидатів. Прийом заяв від охочих відбувається через інформаційний портал Е-ветеран.

Нагадаємо, що експеримент поширено на Вінницьку, Дніпропетровську, Львівську, Миколаївську, Закарпатську, Київську, Сумську, Полтавську, Харківську області та місто Київ.

Серед нових регіонів, які нещодавно долучилися до проєкту Мінветеранів, за кількістю поданих заяв лідирують Полтавщина та столиця України.

Середній вік майбутніх фахівців складає 40-43 роки, майже половина з них – жінки, всі мають вищу освіту. Кандидатами у помічники ветеранів є ветерани війни, члени їхніх сімей, або члени родин загиблих Захисників і Захисниць.

Фахівці стануть тими, хто фактично першими надаватимуть ветеранам війни, членам їхніх сімей та демобілізованим воїнам сервісну підтримку з переходу до цивільного життя за принципом «рівний з рівним». Адже саме ця категорія осіб як ніхто інший зможуть допомогти побратимам подолати цей непростий шлях.

Зазначимо, після проходження фахового навчання перша група помічників ветеранів у Вінницькій області вже працевлаштована до Сервісних офісів у справах ветеранів у територіальних громадах, долучених до експериментального проєкту. Вони надають, зокрема, консультативний, інформаційний, процедурний супровід у межах переходу від військової служби до цивільного життя.

Нагадаємо, в Україні триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із запровадження інституту помічника ветерана. Після завершення «пілоту» проєкт буде масштабований по всій Україні, загалом до кінця 2024 року заплановано роботу 15 тисяч помічників ветеранів.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень