У КОВА провели другу зустріч Ради жінок-підприємиць

Дата: 06.11.2023 10:00

У Київській обласній державній адміністрації відбулася спільна зустріч представниць Ради жінок-підприємниць при Київській ОВА та учасниць «Business Woman Club». Це друга зустріч членкинь Ради жінок-підприємниць, яку провели в обладміністрації.

Під час заходу жінки-лідерки ділилися пропозиціями та напрацюваннями щодо реалізації програм відновлення та відбудови регіону, розвитку економіки області.

Після зустрічі учасниці мали можливість оглянути виставку аматорських картин, створених жінками під час війни. Крім того, жінки-лідерки створили спільну картину «Дерево життя». Кошти від її продажу на благодійному аукціоні будуть передані на реалізацію проєкту «Гай дитячих снів».

Нагадаємо, що Рада жінок-підприємиць при голові КОДА була створена 14 серпня 2023 року.

У заході взяли участь заступниця голови КОДА Леся Карнаух, директорка Департаменту економіки Наталія Погребна, учасниці Ради жінок-підприємниць та «Business Woman Club».