З початку 2023 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися майже 34 тисячі осіб

Дата: 06.11.2023 15:00

З початку 2023 року послугами Київської обласної служби зайнятості вже скористалися 33,7 тисячі осіб, серед яких 9,2 тисячі – молодь у віці до 35 років.

За сприяння обласної служби зайнятості упродовж року нове робоче місце знайшли майже 10,9 тисячі громадян. Також 678 осіб пройшли навчання, перепідготовку або підвищення кваліфікації.

871 житель Київщини вже отримав ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та розширення можливостей для працевлаштування.

До центрів зайнятості області звернулися близько 3,8 тисячі роботодавців, які подали для укомплектування 15,4 тис. вакансій. Нагадаємо, що в пристоличному регіоні працюють урядові програми, які стимулюють бізнес працевлаштовувати ВПО.

6,4 тисячі людей залучені до виконання суспільно корисних робіт у рамках програми «Армія відновлення».

Крім того, 400 осіб отримали мікрогранти за державною програмою «Власна справа». Завдяки фінансовій допомозі підприємці Київської області отримали можливість розпочати власний бізнес або розвивати вже існуючий.