Професійне навчання для учасників бойових дій

Дата: 15.11.2023 10:00
Кількість переглядів: 82

Фото без опису

Стартував експериментальний проєкт щодо організації професійного навчання  для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Його реалізовує Державна служба зайнятості. Про це повідомили в Київському обласному центрі зайнятості.

Наразі запрацював механізм підтримки конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом їх професійного навчання, яке здійснюється в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. Заявки на навчання можна подати онлайн або звертатися особисто до найближчого центру зайнятості.

Таке навчання здійснюється шляхом первинної підготовки за професією, також є можливість опанувати іншу професію (перепідготовка) або підвищити кваліфікацію за професією, яку вже має особа.

Навчання може здійснюватися як за очною (денною або вечірньою), так і дистанційною та дуальною формами. Строк навчання – до  6 місяців.

Учасники бойових дій або осіб з інвалідністю внаслідок війни для проходження навчання мають:

  1. Вибрати професію, програму з переліку ліцензованих професій та освітніх програм. Ознайомитися з реєстром освітніх програм для організації навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни та переліком ліцензованих професій для навчання можна на сайті Державної служби зайнятості у розділі «Навчання».
  2. Визначити заклад професійної освіти Державної служби зайнятості.
  3. Подати заяву до центру зайнятості заяву особисто або заповнити онлайн-заяву за посиланням.

Служба зайнятості здійснює відшкодування витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку, а також забезпечує місцем проживання на час навчання.

За докладнішою інформацією звертайтесь до підрозділу служби зайнятості, який найбільш зручний для відвідування.

Контакти центрів зайнятості Київської області тут: http://surl.li/clyqi


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень