Щирі вітання!

Дата: 17.11.2023 08:00

Броварська районна державна адміністрація щиро вітає прекрасного працівника, заступника начальника управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації, начальника відділу праці, трудових відносин та координації надання соціальних послуг - Аллу Ляхову з Днем її народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Броварської  громади, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у вашій оселі!
Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Зі святом!

З повагою,