Реалії та виклики, які стоять перед українськими аграріями сьогодні, обговорили на аграрному форумі-семінарі

Дата: 17.11.2023 10:00
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

Сьогодні, 16 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, відбувся аграрний форум-семінар. Захід відвідали начальник Київської ОВА Руслан Кравченко та перший заступник голови КОДА Микола Бойко.  

Учасники форуму обговорили реалії сьогодення, з якими доводиться працювати аграріям Київщини, та специфіку роботи працівників сільського господарства в умовах війни. Також поговорили про ринки збуту та реалізацію сільськогосподарської продукції. У рамках одного з блоків семінару переглянули презентації малого бізнесу в умовах війни.

Найпоширеніші проблеми, з якими зіштовхуються працівники аграрного сектору, – це розмінування територій, посівна кампанія, збір врожаю та збитки, яких зазнали підприємці через російську військову агресію. Окремої уваги потребують питання зберігання врожаю, логістика та подолання ризиків для працівників сільського господарства. 

«Навесні 2022 року весь світ із захватом спостерігав, як українські аграрії проводили посівну там, де, здавалося б, це не можливо. Потім під обстрілами, ризикуючи життям, збирали врожай. І все для того, щоб забезпечити Україну продуктами харчування. Вами, як і нашими військовими, захоплюються українці та весь світ! Дякуємо, що докладаєте всіх зусиль для продовольчої безпеки та Перемоги України», – зазначив під час заходу Руслан Кравченко.

Також під час форуму присутні розглянули нововведення в законодавстві аграрного сектору. Зокрема, обговорили нагальні питання про доступ до ринку землі для фізичних і юридичних осіб, ринок земель сільськогосподарського призначення та їхню оренду. Крім того, учасники розповіли про специфіку оформлення сертифікатів, державних актів старого зразка,  розпайованих земельних ділянок тощо.

«Війна в країні триває. Робота аграріїв без перебільшення є надважливою. Саме працівники сільського господарства забезпечують продовольством наших захисників та допомагають у відновленні економіки. Ми працюємо пліч-о-пліч задля досягнення спільної мети – добробуту наших людей та України вцілому», – зазначив під час виступу перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко. 

Також голова Київської ОДА Руслан Кравченко привітав аграріїв з прийдешнім святом Дня працівників сільського господарства та нагородив відзнаками.

Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень