У КОВА відбудеться зібрання громадських організацій/об’єднань з метою обрання кандидатури для включення до Ради родин загиблих при Мінветеранів

Дата: 17.11.2023 14:00
Кількість переглядів: 87

Фото без опису

У Київській обласній військовій адміністрації буде проведено зібрання громадських об’єднань та організацій пристоличного регіону. Метою заходу є обрання кандидатури для включення до Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України.

У 2019 році строком на 2 роки при Мінветеранів була утворена Рада родин загиблих, яка є постійно діючим, консультативно-дорадчим, колегіальним органом. Наразі здійснюються заходи щодо формування її нового складу.

Кандидатом у представники може бути висунута особа, яка має досвід роботи у сфері соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України або освіту в галузі права.

Запрошуємо представників громадських об’єднань та організацій Київщини, які представляють інтереси членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і захисниць України, взяти участь у зібранні.

Захід відбудеться 20 листопада о 14:30 в офлайн- та онлайн-форматах.

Кандидати, які виявили бажання бути включеними до складу Ради, мають подати заяви в довільній формі до 12:00 20 листопада на електрону адресу: atouszn_koda@ukr.net.

За детальною інформацією звертайтеся за номером телефона:

(044) 290 42 35.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень