Шановні працівники сільського господарства Броварського району!

Дата: 19.11.2023 08:00
Кількість переглядів: 100

Фото без опису

Щорічно у третю неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства, Броваршини зокрема, за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Хай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

Хай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Хай закарпатська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину – трудівника.

 

З повагою,

виконувач обов'язків голови

Броварської районної

державної адміністрації                                                   Олексій ДОРОШЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень