Щирі вітання!

Дата: 21.11.2023 08:00

21 листопада відзначає  свій день народження кандидат наук із богослів'я, доцент кафедри церковно-практичних дисциплін Київської православної богословської академії, секретаря Київської єпархії та настоятель Свято - Покровського храму у м. Бровари - Протоієрей Михайло Лесюк.

Броварська районна державна адміністрація щиро вітає Вас, з 50-річним ювілеєм!

Дорогий отче, бажаємо Вам міцного здоров'я, радості, душевного миру, ласки й щедрої милості Божої, злагоди, добробуту, та святкового настрою.

Служіння Богу — доля особлива. Важкий й тернистий часом шлях. Не кожному Господь довірить Нелегкий хрест цей пронести.

Добре відомо, яких моральних зусиль, витримки і наполегливості, сердечної щедрості, християнського миролюбства вимагає Ваша відповідальна діяльність на благо українського народу. Саме Ви несете людям слово Боже, робите все можливе для їх духовного збагачення. Ви здійснюєте вагомий внесок у справу відродження духовних і утвердження християнських цінностей, ведете людей до спасіння, проповідуючи їм слово Боже.

Хай благодать Господня завжди перебуває з Вами на многії та благії літа! Дякуємо за ваші молитви та великі труди.

Зі святом!

З повагою,