МОЗ: рюкзак безпеки і підтримки для дитини в школу: що покласти?

Дата: 21.11.2023 12:00
Кількість переглядів: 63

Новий шкільний сезон залишив старі виклики для дітей, що повертаються в навчальні заклади, – загрози обстрілів і часте перебування в сховищах.

Якщо вдома батьки чи опікуни розуміють, як підтримати дитину, то в школі ваша дитина буде в компанії однолітків та з вчителями, тож важливо, щоб дитина не переживала про те, що вона без своїх важливих дорослих.

Щоб дитині було комфортно під час тривог у школі, батькам варто пояснити їй, що саме буде відбуватися. Відверто проговоріть, що коли дитина буде в школі, може лунати сигнал тривоги, проте з нею поруч буде вчитель, який допоможе їй та її друзям пройти в безпечне місце. Поясніть, що вчителі мають чіткі інструкції, як діяти, і вони подбають про дитину, а дитині треба чітко дотримуватись інструкцій вчителя/куратора. 

Додатково потрібно зібрати рюкзак безпеки, який дитина триматиме в школі, врахувавши не тільки базову безпекову складову, а й турботливу.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень