Київщина отримала понад 760 тис. енергоефективних лампочок

Дата: 23.11.2023 17:00

Київщина отримала гуманітарний вантаж енергоефективних лампочок. Благодійна організація «UAIM Humanitarian Fund» та обʼєднана ініціатива для підтримки Сил оборони України та надання гуманітарної допомоги населенню на прифронтових і тимчасово окупованих територіях «Кримський Фронт» передали Київській обласній військовій адміністрації 767 800 LED-ламп.

Енергоощадні лампи отримали вже всі райони області. Їх розподіляють серед соціальних, медичних та освітніх закладів пристоличного регіону.

Завдяки підтримці благодійників та волонтерів, які не припиняють допомагати у відновленні Київщини, школи та лікарні, а також люди, які найбільше цього потребують, отримають енергоефективні лампочки. Це дозволить зменшити споживання електроенергії, що знизить навантаження на енергетику в зимовий період, та заощадити кошти.

«UAIM Humanitarian Fund» та «Кримський Фронт» вже передали таку благодійну допомогу Миколаївській та Херсонській областям.