14 дітей із Київщини повернулись із туристичної подорожі з Великої Британії

Дата: 29.11.2023 13:00

Днями 14 дітей із Київської області повернулися з туристичної подорожі зі Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Про це повідомили в Службі у справах дітей та сім’ї Київської ОВА.

Мова йде про дітей загиблих військовослужбовців, військовополонених, зниклих безвісти та військових, які проходять службу в Збройних Силах України та захищають Батьківщину. До складу групи ввійшли діти з Яготинської, Таращанської, Ірпінської, Броварської, Коцюбинської, Бучанської, Обухівської, Фастівської, Бориспільської, Феодосіївської, Петрівської, Боярської, Калинівської (Броварського р-ну) та Фурсівської громад.

Протягом 14 днів діти в супроводі дорослих перебували на екскурсіях в історичних, культурних та розважальних осередках країни. Зокрема, відвідали Лондонський Тауер, Парламент, офіс компанії Google, Лондонський університет UCL, галерею мистецтв та інші.

Ця туристична подорож відбулася завдяки сприянню благодійної організації «UKUATOGETHER».