Проєкт по створенню прихистків для жінок з дітьми

Дата: 30.11.2023 13:00
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

Практична реалізація допомоги жертвам домашнього насильства нині в країні не дуже ефективна. Заважає мала кількість тимчасових прихистків для постраждалих, бракує фахівців, які надають таку допомогу, дається взнаки недостатнє фінансування заходів із протидії насильству.

Саме для поліпшення ситуації Міжнародний гуманітарний фонд AICM Україна на чолі з засновником Фонду Крістіаном Каррером запустив пілотний проєкт по створенню прихистків для жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства «REFUGE».

Цей Проєкт не є новим, він існує у Франції уже 23 роки і на сьогоднішній день там відкрито та діє 608 центрів. А 29 червня 2023 року перший прихисток «REFUGE» було відкрито в Україні в Полтавському регіоні. В планах Фонду найближчим часом відкрити ще 6 прихистків по всій країні.

В «REFUGE» створені всі умови для комфортного перебування матерів з дітьми, які постраждали від домашнього насильства.

Жінки з дітьми зможуть перебувати в Refuge до 6 місяців, де їм буде надаватись психологічна, юридична та моральна підтримка. Також варто наголосити, що перш за все жінки будуть знаходитись в цілковитій безпеці та під цілодобовим захистом.

Більш детальну інформацію про прихисток можна дізнатись зателефонувавши на нашу гарячу лінію 0 800 33 8888. Всі дзвінки безкоштовні, анонімні та конфіденційні.

Коли насильство відбувається у родині – це не традиція, звичка або домашні правила – це ЗЛОЧИН, і його жертви потребують підтримки та справедливості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень