Шановні працівники прокуратури Броварського району!

Дата: 01.12.2023 08:00
Кількість переглядів: 176

Фото без опису

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури України!

Сьогодні перед працівниками органів прокуратури стоять важливі завдання – бути на сторожі інтересів України та її народу, захищати демократичні права і свободи громадян, гарантованих Конституцією. Суспільство розраховує на Вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

Від Вашої щоденної праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня.

Ваш високий професіоналізм та безкомпромісність помножені на досвід і знання, сприяють вирішенню важливих державних питань, забезпечують виконання вимог чинного законодавства України всіма правоохоронними структурами, державними установами, організаціями, юридичними особами та громадянами нашої держави.

В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Броварського району, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості. Хай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

Бажаю вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

 

З повагою,

голова Броварської районної

державної адміністрації                                         Володимир МАЙБОЖЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень