Унікальні медалі зі сплаву металу з фронту отримали гандболісти Київщини

Дата: 30.11.2023 17:00

У спорткомплексі «Академія спорту» в Бучі завершився І етап чемпіонату Київської області сезону 2023/2024 з гандболу серед юнаків до 12 років. Найкращих гравців кожної команди-учасниці нагородили унікальними медалями зі сплаву металу з фронту. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

У І турі обласної першості виступили шість дитячих гандбольних команд Рокитного, Броварів, Петропавлівської Борщагівки, дві команди зі Сквири і Вишгорода.

Крім того, напередодні відбувся ІІ етап чемпіонату Київщини серед дівчат до 13 років. Тож найкращі гандболістки шістьох команд зі Сквири, Петропавлівської Борщагівки, Броварів, Рокитного та Миронівки також були відзначені авторськими медалями.

Ідея виготовити оригінальні медалі зі сплаву різного металу, привезеного з фронту, та їхній автентичний макет розробили в Київській обласній військовій адміністрації.