«Рівний з рівним»: 1 грудня розпочався прийом заяв від кандидатів у помічники ветеранів на 2024 рік

Дата: 01.12.2023 14:00
Кількість переглядів: 73

Фото без опису

1 грудня розпочався прийом заяв від кандидатів у помічники ветеранів на 2024 рік. Про це повідомили у Міністерстві у справах ветеранів України.

Усі заяви на участь у відборі на посади помічників ветеранів, які подані з 1 грудня 2023 року через інформаційний портал Е-ветеран, будуть розглянуті та опрацьовані з 1 січня 2024 року – в межах повного запуску проєкта Мінветеранів із запровадження в Україні інституту помічника ветерана.

Наразі проєкт реалізується у 10 регіонах: це Київська, Вінницька, Дніпропетровська, Львівська, Миколаївська, Закарпатська, Сумська, Полтавська, Харківська області та місто Київ.

А наступного року проєкт буде масштабований по всій Україні. Загалом у 2024 році заплановано підготувати до 15 тисяч помічників ветеранів. За принципом «рівний з рівним» вони надаватимуть демобілізованим воїнам сервісну підтримку на шляху реінтеграції до мирного життя у громадах.

Нагадаємо, інститут помічника ветерана є новою адміністративно-сервісною реалією в діяльності територіальних громад країни найближчого майбутнього. Послуга розроблена Мінветеранів України за сприяння «Проєкту підтримки Дія», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансування Швеції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень