Дорогі захисники Української держави!

Дата: 06.12.2023 08:00

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Важко знайти слова, щоб висловити вам усю міру нашої вдячності за те, що вдень і вночі, незважаючи на погодні умови, не шкодуючи власного життя і здоров'я, ви стоїте на захисті незалежності, свободи України та життя кожного з нас!

Завдяки мужності, рішучості, витривалості, професійності наших військовослужбовців вдалося відстояти Україну в перші дні повномасштабного вторгнення російської федерації та відстоювати дотепер.

Ми сильні, тому що на передовій стоїть наша армія – одна з найпотужніших у світі. Найкращими для кожного українця є слова: «ЗСУ звільнили…», а далі – назва села чи міста, яке знову стало нашим.

Метр за метром ви повертаєте Батьківщину українцям. Збройні Сили України – це наш захисний щит і караючий меч.

Українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичу всім Перемоги! Хай на довгому життєвому шляху вашими супутниками завжди будуть здоров'я, любов, успіх та достаток. Ваша мужність та сила, дорогі наші захисники, здатні подолати найсильнішого ворога!

Слава Україні!!!

З повагою,

голова Броварської районної

державної адміністрації                                         Володимир МАЙБОЖЕНКО