Святий Миколай завітав до дітей Броварського району...

Дата: 06.12.2023 16:30

Цього року українці відзначають день Святого Миколая за новим церковним календарем – 6 грудня.  Улюблене свято вже завітало до дітей, у яких один із батьків загинув унаслідок збройної агресії росії проти України .

Для них відбулося  інтерактивне дійство за участі казкових героїв.

На захід прийшли понад 50 дітей разом із батьками. Перед початком розваг до них звернулись із вітальним словом голова Броварської районної державної адміністрації Володимир Майбоженко та заступник голови адміністрації Ольга Юрченко.

Вони побажали, щоб у наступному році Бог подарував всім нам Перемогу та мирне небо над головою.

І розпочалася справжня казка, яка ще раз нагадала про те, чому діти так люблять день, коли приходить Святий Миколай. Вони із задоволенням приймали активну участь у всіх конкурсах, які для них підготували вчителі та вихованці Палацу творчості, дітей та юнацтва міста Бровари.

По завершенню свята діти отримали солодкі подарунки від Броварської районної державної адміністрації.