Програма комплексного відновлення Київщини – приклад вдалого планування відбудови

Дата: 08.12.2023 15:00
Кількість переглядів: 60

Статус розроблення програм комплексного відновлення, публікації на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та інтеграцію документів на прикладі планування відбудови Київщини обговорили на заході «Програми комплексного відновлення: практичний досвід розробки». Подія відбулася в рамках підтримки розроблення програм комплексного відновлення областей і територіальних громад.

До участі в заході були запрошені представники виконавчих органів сільських, селищних, міських територіальних громад, представники уповноважених органів містобудування та архітектури і структурних підрозділів, діяльність яких пов’язана із соціально-економічним розвитком та відбудовою. Київську обласну військову адміністрацію представляв директор Департаменту містобудування Київської ОВА Ярослав Янович. Серед спікерів були заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська і голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк і представники проєкту USAID та UK Aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS».

Учасники розглянули питання розроблення програм комплексного відновлення областей, пілотних програм, які будуть ґрунтуватися та гармонійно доповнювати обласні програми, у громадах, оприлюднення відомостей про ці програми у відкритому доступі на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) як запоруки їх успішної реалізації, а також інтеграції документів, які поєднують сфери соціально-економічного розвитку, просторового планування й інфраструктури.

Подію організувало Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки проєкту «TAPAS Project / Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень