Для жінок Київщини запускають навчальну програму із можливістю отримати грант на відкриття дитячого мінісадка

Дата: 13.12.2023 17:00
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

Міжнародна організація праці запускає проєкт «Розширення послуг із догляду за дітьми й дошкільної освіти через пілотування мінісадочків». До участі запрошують жінок із Київської та Житомирської областей, які мріють відкрити свій бізнес із догляду за дітьми віком 0-3 роки. При цьому не має значення, чи учасниці мають досвід підприємницької діяльності, чи просто віддані справі позитивного впливу на освіту в ранньому дитинстві.

Це новаторський проєкт має на меті розширити можливості жінок із підприємницькими прагненнями створювати та керувати дитячими мінісадками з доступними за ціною послугами. Таким чином створюються можливості для жінок із дітьми в Україні вийти на ринок праці. 

Комплексна навчальна програма спрямована на формування навичок, знань та ресурсів, необхідних для створення успішних і доступних рішень із догляду за дітьми, раннього розвитку і дошкільної освіти в громадах.

Програма навчання включає 5-денний інтенсивний курс для 30 відібраних учасниць. Цей тренінговий курс охоплює основні аспекти підприємницької діяльності в секторі догляду за дітьми. Учасниці отримають уявлення про управління бізнесом, ліцензування, фінансове планування та навички операційного менеджменту, що є ключовими для успішного ведення бізнесу.

Після завершення курсу на основі конкурсу 4 найкращі бізнес-плани матимуть шанс на отримання грантів для запуску своїх мінідитсадків. Сума гранту складає до $ 25 000.

Для участі в навчанні слід заповнити форму заявки та надіслати її до 25 грудня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень