Мінцифри: Розширюємо програму єВідновлення: подати заяву про допомогу за пошкоджене житло можна на порталі Дія, через ЦНАП та нотаріусів

Дата: 13.12.2023 18:00
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

Ще більше українців зможуть скористатися програмою єВідновлення. Відтепер подати заяву про отримання виплат за пошкоджене житло можна на порталі Дія, а також через  ЦНАП або нотаріуса. Раніше зробити це можна було лише через застосунок.  Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.

Завдяки оновленню отримати виплати на ремонт пошкоджених домівок зможуть громадяни, які раніше не могли скористатися послугою. Наприклад, люди з інвалідністю або неповнолітні, які не можуть самостійно подати заяву. У ЦНАП або через нотаріуса зробити це можна від імені вповноваженого представника. 

Подати заяву про отримання допомоги можна через будь-який ЦНАП на підконтрольній території України. А не лише той, який розташований у громаді, де розміщене пошкоджене житло. 

Для подання заяви через ЦНАП чи нотаріуса право власності на житло має бути зареєстроване в Державному реєстрі речових прав. 

Крім того, відтепер громадяни зможуть подати заяву про одержання компенсації за програмою єВідновлення через портал Дія. Це можна зробити в розділі Земля, будівництво, нерухомість.

Нагадаємо, з моменту запуску програми єВідновлення українці вже подали понад 62 тисячі заяв про отримання фінансової допомоги за пошкоджене майно. З них 26,5 тисяч заявників отримали виплати на відновлення домівок.

Послугу отримання компенсації за знищене та пошкоджене житло єВідновлення розроблено в співпраці Міністерства розвитку громад територій та інфраструктури України й Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень