У Броварській районній державній адміністрації провели засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Дата: 15.12.2023 13:00

Сьогодні, 15 грудня 2023 року відбулося засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», утвореної при Броварській районній державній адміністрації,  під головуванням заступника голови Юрченко Ольги Борисівни, в якому взяли участь члени робочої групи з числа представників адміністрації, громад району та силових структур.

Учасників засідання було ознайомлено з новим функціоналом, що розроблений Міністерством економіки спільно з ДП Прозорро для замовників  - Обґрунтування потреби, що допоможе пояснити чому виникла потреба в закупівлі. Такий функціонал допоможе налагодити комунікацію із суспільством, щоб заздалегідь оприлюднити підстави здійснення закупівлі.

Учасникам засідання рекомендовано активно застосовувати новий функціонал при здійсненні закупівель. Також було розглянуто ряд питань,  щодо посилення заходів по боротьбі з корупцією на території Броварського району.

Засідання групи «Прозорість та підзвітність» триватимуть і надалі.