Реалізацію ветеранської політики обговорили з представниками територіальних громад

Дата: 15.12.2023 10:00
Кількість переглядів: 76

Фото без опису

Відбулася виїзна спільна нарада з головами територіальних громад Обухівського, Фастівського та Білоцерківського районів. Захід провели під головуванням заступника голови КОДА Сергія Білецького. Основне питання, яке обговорили присутні, – реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України.

Учасники засідання детально зупинилися на питаннях впорядкування процесу отримання ветеранами пільг та послуг, які надаються на державному та місцевому рівнях, організації допомоги, соціальної підтримки ветеранів та їхніх сімей.  

Зокрема, були обговорені основні напрями, порядок координації і взаємодії суб’єктів надання соціальних послуг та напрацьовані відповідні доручення щодо створення самостійних підрозділів з питань ветеранської політики.

Крім того, учасники розглянули реалізацію проєкту «Помічник ветерана». Головним завданням помічника стане всебічна допомога в межах системи переходу від військової служби до цивільного життя українських захисників та захисниць, які повертатимуться з фронту та служби додому. Мова йде про психологічну реабілітацію, належне медичне обслуговування, освіту й працевлаштування, підтримку в започаткуванні і розвитку ветеранського підприємництва, забезпечення житлом, соціальні гарантії.

Серед учасників заходу – директор Департаменту соціального захисту населення КОДА Ігор Мещан, директорка Київського обласного центру допомоги Захисникам України Ірина Головач та заступниця директора Ірина Гук, начальник Обухівської РДА Микола Кравчук, начальник Білоцерківської РДА Ірина Старенька, начальник Фастівської РДА Владислав Литвин, голови територіальних громад Обухівського, Білоцерківського та Фастівського районів, а також фахівці з питань соцзахисту населення райдержадміністрацій і громад.

Як повідомлялося раніше, такі наради вже відбулися з представниками територіальних громад Бучанського, Фастівського і Бориспільського районів.

Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень