Руслан Кравченко: Наша мета – не просто відбудувати Бородянку, а й дати імпульс економічному розвитку громади

Дата: 18.12.2023 11:00
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

Ефективна відбудова пошкоджених об’єктів,  неможлива без якісно розробленої проєктно-кошторисної документації. Це економить і час, і кошти. Тому під час комплексної відбудови Бородянки в проєктах слід враховувати все до найменших дрібниць. Про це під час  форуму «Бородянка: Майбутнє громади» розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко. У форумі взяли участь представники громадськості, центральної та місцевої влади, народні депутати. 

«Вже сьогодні ми зіткнулися з тим, що значний відсоток проєктів з відновлення розроблялися громадами поспіхом. Звичайно, є об’єктивні причини. Це робилося одразу після деокупації і тому низка робіт не була врахована. Сьогодні такі проєкти доводиться коригувати. А це все – додаткові час і гроші», – сказав Руслан Кравченко. 

Начальник КОВА нагадав, що Бородянська громада – одна з тих, які найбільше постраждали від рук окупантів. Тут пошкоджена 81 багатоповерхівка, із яких 10 знищено взагалі; понад 2 тис. приватних будинків, 10 шкіл, 6 дитсадків, 13 адмінбудівель.

Він додав, що Бородянка потрапила до експериментального проєкту Уряду з відбудови, а також тут триває відновлення 4 багатоповерхівок за програмою UNITED24. Це перша черга комплексної відбудови – понад 40 об’єктів.

«Наша мета – не просто відбудувати, а зробити краще, ніж було, а також надати поштовх для економічного розвитку громади та створення робочих  місць. Це  завдання, яке ставить перед нами керівництво держави. Цього очікують і люди», – наголосив Руслан Кравченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень