Охорону учнів у закладах освіти Київщини забезпечуватимуть працівники поліції

Дата: 21.12.2023 14:00
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

З метою створення безпечного освітнього середовища та належної охорони учнів під час навчання в закладах освіти Київської області постійно перебуватимуть працівники поліції. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОДА.

Спільні заходи, необхідні для створення безпечних умов під час перебування в навчальних закладах здобувачів освіти, були визначені на нараді, яка відбулась у Київській обласній державній адміністрації. В онлайн-заході взяли участь заступники голів райдержадміністрацій із гуманітарних питань, заступники голів міських, селищних, сільських рад і керівники місцевих органів управління освітою. Також до участі в нараді були запрошені працівники Національної поліції в Київській області, Управління поліції охорони в Київській області та ДСНС України у Київській області.

Суть проєкту полягає в тому, що про безпеку дітей у закладах освіти будуть дбати на постійній основі працівники поліції, які пройшли ретельний відбір, медичне та психологічне обстеження, спеціалізоване навчання і практику.

Крім того, учасники наради наголосили на необхідності організації належного пропускного режиму до закладів освіти, встановленні відеоспостереження, охоронної сигналізації й огорож.

Окремо було розглянуто питання щодо попередження негативних явищ в учнівському середовищі та проведення превентивної роботи для попередження вчинення суїцидів і нанесення самоушкоджень дітьми. Важливими заходами в такій роботі є захист прав здобувачів освіти, зокрема, попередження випадків булінгу, які часто стають причиною суїцидальної поведінки.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень