Хранителям історичної пам'яті…

Дата: 24.12.2023 08:00

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ.

Архівна спадщина суверенної України являє собою сукупність сотень тисяч фондів, що зберігаються в системі архівів по всій території країни.

Робота працівника архівної установи складна і відповідальна. Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу: зберігаєте докази історичної пам’яті українського народу, єднаєте її нерозривним зв’язком із сьогоденням та майбуттям. Це стосується працівників усіх архівних установ – від Центральних державних архівів й до мережі місцевих: трудових, галузевих, архівів організацій та установ.

Ви формуєте потужний інформаційний ресурс, який дозволяє історикам та науковцям, а також кожному громадянину України, вивчати історію свого народу й місцевості де людина проживає. Особливо – сучасну історію, яка формується просто на наших з вами очах.

Від щирого серця бажаю Перемоги та миру! Хай ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, задля збереження історичної пам'яті нашого героїчного народу!

Також бажаю  міцного здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та всього найкращого!

З повагою,

голова Броварської районної

державної адміністрації                                         Володимир МАЙБОЖЕНКО