Місія відновлення: на Київщині обговорили нові підходи до підтримки та розвитку економіки регіону

Дата: 22.12.2023 15:00
Кількість переглядів: 66

У Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у м. Буча відбувся воркшоп «Місія відновлення. Виклики та перспективи». Захід провели для керівників економічних підрозділів органів місцевого самоврядування, які підтримують економічний фронт на рівні громад. Мета – ознайомлення з новими підходами до стратегування, сучасними інструментами підтримки бізнесу та основними аспектами необхідних умов для залучення інвестицій в громаду. Організатором заходу виступив Департамент економіки Київської обласної державної адміністрації. 

Директорка Департаменту Наталія Погребна розповіла учасникам про економічний розвиток Київщини в умовах сьогодення, важливість підготовки якісних оновлених стратегій розвитку та вжиті заходи щодо підтримки бізнесу і підвищення інвестиційної привабливості регіону. А також окреслила чіткі пріоритети роботи в наступному році.

Учасники воркшопу обговорили низку питань, важливих для ефективного розвитку економіки Київщини. Зокрема, спікери ознайомили слухачів з особливостями підготовки плану відновлення та розвитку територіальної громади, стратегуванням розвитку територіальних громад в умовах воєнного стану, фінансовими продуктами для бізнесу та органів місцевого самоврядування й можливістю залучення інвестицій, перспективними інвестиційними проєктами, важливістю створення та розвитку індустріальних парків, можливостями та функціоналом ефективного інструменту підтримки бізнесу – Дія.Бізнес і нового цифрового інструменту відновлення та соціально-економічного розвитку територій – системи DREAM.

Ще одним важливим питанням для обговорення стала реалізація в Київській області Державної програми 5-7-9 та спільного проєкту Департаменту економіки КОДА з Фондом розвитку підприємництва. Крім того, присутнім була запропонована допомога у вирішенні проблемних питань на рівні територіальних громад.

У заході взяли участь представники Інституту економіки та прогнозування НАН України, державних банків України, Фонду розвитку підприємництва, Агенції регіонального розвитку Київської області, Агенції відновлення та розвитку та платформи Дія.Бізнес.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень