Протягом року діти вразливих категорій населення з Київщини побували на оздоровленні та відпочинку

Дата: 22.12.2023 14:00
Кількість переглядів: 45

Протягом 2023 року були оздоровлені діти Київської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Про це повідомили в Службі у справах дітей та сім’ї Київської ОВА.

Протягом року за кошти державного бюджету в міжнародному дитячому центрі «Артек», що в Києві, Пущі-Водиці, оздоровилися 297 дітей та 302 дитини – в селі Березняки Закарпатської області.

За сприяння громадської організації «Мрія дітей України» протягом липня-серпня 71 дитина Київщини пройшла реабілітацію та отримала відпочинкові послуги в дитячому оздоровчому закладі «Наталія» та 20 дітей – у закладі «Прага», які розміщені в Закарпатській області. 

200 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відправлено на відпочинок до Німеччини за сприяння Федерального міністерства у справах сім’ї, літніх громадян, жінок і молоді Федеративної Республіки Німеччина та Національної соціальної сервісної служби України.

Також 33 дитини їздили в туристичну подорож до Турецької Республіки, 59 дітей – у дві туристичні поїздки до Республіки Азербайджан. 93 дитини із сімей військовослужбовців Збройних Сил України та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, побували в Республіці Чехія, а 14 дітей загиблих військовослужбовців і тих, що проходять службу в Збройних Силах України, їздили до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Окрім цього, на запрошення української благодійної організації «Врятувати життя» тимчасово переміщено 103 людини до Французької Республіки. Це батьки разом із дітьми, які проживали на території Київської області, де велися активні бойові дії. Разом із тим, 62 дитини з 4 дорослими, які їх супроводжують, були тимчасово переміщені до Румунії. Їхній виїзд став можливим завдяки румунській благодійній організації «Боротьба за свободу».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень