Чому не можна тримати все у собі?

Дата: 22.12.2023 17:00
Кількість переглядів: 123

Фото без опису

Війна – це такий час, коли всім потрібно «триматися», а на вразливість накладене вето. Стримування почуттів іноді здається гарним способом витримати все, що відбувається.

Уявіть, які обсяги зусиль психіка витрачає на те, щоб знеболити всі ті рани, які завдає нам війна. Прильоти, смерті, руйнування – мозок розуміє, що це правда, але в голові не вкладається. Тіло не здатне витримувати так багато болю, хочеться несвідомо його уникнути. Залишається тільки завмирати, втрачаючи здатність відчувати.

Четверта серія з циклу анімованих відеороликів про психологічну підтримку, створених у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської, привертає увагу до необхідності переживати емоції та не тримати все в собі. Адже проживати свої такі різні емоції є невід’ємною частиною нашого життя.

Серія відеороликів створена ГО «Безбар'єрність» спільно з Міністерством охорони здоров'я України за підтримки ВООЗ. Усі серії мають субтитрування та переклад українською жестовою мовою.

Дізнавайтеся більше на: http://howareu.com.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень