«Чуєш? Плюс. Плюс.» слушна кампанія від ГО «Відчуй»

Дата: 22.12.2023 18:00
Кількість переглядів: 50

Збережемо слух наших захисників і захисниць для мирного життя!

На сьогодні захисники та захисниці України суміжно з пораненнями на полі бою отримують акустичні травми органів слуху.  Постійне шумове навантаження призводить до погіршення можливості чути аж до повної втрати.  Звуки пострілів, залпи артилерії, серії вибухів, розриви снарядів поряд, ударні хвилі – все це впливає на функціонування вуха. 

«Війна не назавжди. Вона обов’язково закінчиться нашою перемогою. Захисники та захисниці країни повернуться в мирне життя. Чути голос рідних, сміх дітей, гавкіт домашнього улюбленця та звуки рідного міста – все, що так цінно, має бути почутим. Тож наше завдання максимально вберегти військових від втрати слуху та якомога швидше відновити здатність чути тих, хто вже отримав травму»

У разі акутравми за медичної необхідності якомога раніше має бути проведене слухопротезування. Наступним важливим етапом є подальший психолого-педагогічний супровід. У межах слушної кампанії спеціальні педагоги та психологи громадської організації «Відчуй», яка вже понад 10 років піклується про українців із порушеннями слуху, консультуватимуть вже слухопротезованих військовиків, тобто знову навчать сприймати звуки. Супровід та консультації будуть проводити як в онлайн-форматі, так й офлайн у центрі громадської організації в Києві.

Записатись на консультацію:
Консультаційний центр “Відчуй”
+38 (063) 722 32 20
м.Київ
проспект Академіка Глушкова 1
будівля 60 (ВДНГ)
plusplus@vidchui.org


Щоб запобігти таким негативним наслідкам, громадська організація «Відчуй» ініціювала придбання пристроїв для захисту органів слуху українських військових. Індивідуальні тактичні звукові фільтри – беруші, спеціально розроблені для військового використання. Вони надійно захищають від небезпечних піків шуму, залишаючи можливість чути тих, хто поруч.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень