Руслан Кравченко: 76 шкіл Київщини отримають 150 ноутбуків для проведення якісного навчання

Дата: 25.12.2023 12:00

150 ноутбуків отримають 76 шкіл області, де давно не оновлювали техніку. В них вчиться невелика кількість дітей. Ці освітні заклади розташовані у 23 громадах.

“Сучасна компʼютерна техніка – необхідність для якісної освіти. Тому забезпечуємо школи Київщини потрібними девайсами. 76 шкіл області отримають 150 ноутбуків”, – зауважив Руслан Кравченко.

Ноутбуки будуть використовувати в освітньому процесі педагоги. Їх закупили коштом обласного бюджету.

На сьогодні, щоб проводити навчання для дітей, педагоги майже всіх шкіл мають ноутбуки. На деокупованих територіях практично на 100%, в інших громадах області – на 80-90%.

“Належні умови для навчання – це те, про що дбаємо попри всі виклики. Загалом протягом 2022- 2023 років заклади освіти Київщини отримали майже 9 тис. ноутбуків. Придбали їх за рахунок різних джерел. Чимало допомагали міжнародні донори, благодійні фонди, організації та інвестори”, – додав начальник  Київської ОВА.