Мінветеранів розширює можливості діагностичної системи стану психічного здоров’я MARTA

Дата: 25.12.2023 14:00
Кількість переглядів: 46

Фахівці Міністерства у справах ветеранів України продовжують модернізувати та наповнювати онлайн-систему для визначення стану психічного здоров’я MARTA. Про це повідомили в Міністерстві у справах ветеранів України.

Її створено, щоб допомоги ветеранам і ветеранкам та їхнім рідним дистанційно, анонімно та без стигматизації пройти тестування своїх потреб у психологічній допомозі, ознайомитися з рекомендаційними матеріалами.

Одним з оновлень діагностичної системи MARTA стали рекомендації, зокрема у категорії «Депресія». Вони дозволяють підвищити обізнаність тих, хто вирішив пройти самодіагностику чи просто ознайомитись з інформаційними матеріалами та отримати доступні й зрозумілі практичні рекомендації, які не потребують залучення фахівців.

Рекомендації включають у себе надання конкретних порад і стратегій, які можуть допомогти людям боротись з тими психічними станами, з якими вони стикнулись. Рекомендації також є інструментом для віднаходження ефективних стратегій адаптації до цивільного життя, покращення комунікації з родинами та оточенням, підвищення рівня власної спроможності до дій.

Психологічна допомога та практичні рекомендації є ключовим елементом системи підтримки Захисників і Захисниць у процесі переходу від військової служби до цивільного життя, що допомагає їм успішно адаптуватися та відновлюватися після бойового досвіду, наголошують фахівці Мінветеранів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень