«Побачення з Різдвом»: до обласної культурно-мистецької акції долучилися майстри із 28 громад Київщини

Дата: 25.12.2023 18:00

До Різдва Христового та Нового року Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи провів культурно-мистецьку акцію «Побачення з Різдвом».
Захід був організований у приміщенні Київської обласної державної адміністрації.
У ньому взяли участь 34 майстри народного мистецтва з 28 територіальних громад Київщини. Про це повідомляє департамент культури та туризму КОДА.

Під час акції було презентовано 25 Різдвяних дідухів, створених власноруч майстрами та працівниками культури Київської області. Сніп з жита та пшениці, в давнину був головним атрибутом свята, символом добробуту, злагоди, миру та багатства.

За українськими традиціями, під час «Побачення з Різдвом» пролунали колядки у виконанні аматорського дитячого колективу Святопетрівського будинку культури Білогородської громади та зразкового вокального колективу «Намистинка» Будинку культури Чабанівської селищної ради.

Всі учасники заходу були нагороджені Дипломами та Подяками Київської обласної державної адміністрації.