Київщина стала місцем нового старту для 77 релокованих підприємств

Дата: 26.12.2023 12:00

На Київщині розмістилися 77 релокованих підприємств. Вони змогли розпочати свою діяльність у регіоні попри наслідки окупації та активних бойових дій. Про це повідомляє Департамент економіки Київської ОДА.
Загалом за підсумками 2023 року Київська область – в пʼятірці лідерів серед бізнес привабливих регіонів. Цьогоріч кількість зареєстрованих суб’єктів зросла на понад 10 тис. у порівнянні з 9 місяцями минулого року і на сьогодні становить вже понад 200 тис. субʼєктів господарювання.
«Робота вітчизняного бізнесу під час війни є особливо важливим джерелом наповнення бюджетів усіх рівнів та створення робочих місць. І ми дуже вдячні, що підприємці Київщини, не зважаючи на тяжкі умови для роботи, продовжують працювати та сплачувати податки», – наголосила директор департаменту економіки КОДА Наталія Погребна.
Суб’єктами мікро-, малого та середнього підприємництва за 9 місяців 2023 року сплачено до бюджетів усіх рівнів на 28,5 % більше податків і зборів, ніж за січень-вересень 2022 року.