Попри війну Київщина залучає міжнародні інвестиції: реалізовано масштабні проєкти (брифінг КОДА)

Дата: 29.12.2023 14:00
Кількість переглядів: 110

Фото без опису

В 2023 році в Київській області було реалізовано декілька масштабних інвестиційних проєктів. Про це під час брифінгу повідомила директор департаменту економіки Наталія Погребна.
У Вишневому було завершено будівництво комплексу для відвантаження цементу компанією CEMARK, яка входить до групи CRH – світового лідера у виробництві будівельних матеріалів. Щорічно комплекс зможе приймати, зберігати та відвантажувати автотранспортом 450 тис. т цементу. Передбачена також автоматизована лінія пакування та палетизації. Відкриття терміналу дозволило створити 80 нових робочих місць. Загальна сума інвестицій складає 34 млн євро.
Також у с. Калинівка Фастівського району Групою Kronospan побудовано логістичний центр. У проєкт було інвестовано понад 20 млн євро. Наразі логістичний центр розміщується на 15 га площі, має у своєму розпорядженні об’єкти та потужності, які може надати партнерам.
Крім того, у с. Гатне Фастівського району компанією Karcher завершено будівництво офісного комплексу. Крім офісних приміщень у ньому будуть діяти найбільший в Україні Karcher Центр, інноваційний навчальний центр Karcher Академія та сервісний центр для обслуговування техніки відомого виробника. Сума інвестицій становить 171,3 млн грн. Компанією створено 150 робочих місць.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень