Руслан Кравченко: На Київщині зросла кількість обʼєктів, пошкоджених внаслідок ракетної атаки

Дата: 02.01.2024 21:00

На Київщині зросла кількість обʼєктів, пошкоджених внаслідок ракетної атаки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«На жаль, зросла кількість пошкоджених об’єктів. Станом на 21:00 пошкоджено: 39 приватних будинків у 5 районах; 14 багатоквартирних будинків в 2 районах; 2 приміщення освітніх закладів; 90 автомобілів; складські приміщення, церква, низка підприємств», – розповів Руслан Кравченко.

Він також нагадав, що також зазнало пошкоджень приміщення обласного реабілітаційного центру. Руслан Кравченко зауважив, що найбільша кількість пошкоджених багатоквартирних будинків у м. Вишневе.

«Понад 700 мешканцям цих будинків надається вся необхідна допомога. Тісно співпрацюємо з місцевою владою та нашими партнерами, щоб допомогти кожній родині», – додав начальник Київської ОВА.

Енергетики вже відновили електропостачання усім мешканцям області. Світло повернули 184 тисячам сімей.

Кількість постраждалих не змінилася. За допомогою до медиків звернулися 16 осіб. Серед них одна дитина. Всі отримали необхідну допомогу.

На жаль, внаслідок атаки загинули два мешканці нашого регіону.

«Від усіх мешканців області висловлюю співчуття родині та близьким загиблих», – підкреслив Руслан Кравченко.