В 2023 році парк шкільних автобусів Київщини поповнився на 83 одиниці

Дата: 03.01.2024 13:00

В 2023 році школи Київської області отримали 83 нових шкільних автобуси. 16 із них обладнано місцями для підвезення дітей з особливими освітніми потребами.

Автобуси закуповувались у співфінансуванні з державного та місцевих бюджетів, за кошти територіальних громад та міжнародних партнерів.

Під час бойових дій росіяни повністю знищили 12 шкільних автобусів, ще 25 – були пошкоджені та потребували вартісного ремонту. Тому одним із завдань у 2023 році було саме поповнення парку шкільних автобусів.

На Київщині понад 33 тис. дітей мешкають поза межами пішохідної доступності до шкіл, їх підвозять до місць навчання. Наразі в області вже працює 395 шкільних автобусів.

Нагадаємо також, що під час візиту Президентки Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн до Києва відбулось урочисте передання шкільних автобусів. Вони були розподілені між шістьма областями, постраждалими від російської агресії: Київською, Сумською, Миколаївською, Дніпропетровською, Львівською та Чернігівською.