У відділеннях Укрпошти пенсіонери можуть обміняти ще 5 LED-ламп

Дата: 05.01.2024 08:00
Кількість переглядів: 106

Фото без опису

Пенсіонери можуть обміняти додатково до 5 нових LED-ламп у відділеннях Укрпошти, крім тимчасово окупованих територій. Від 4 січня програма ЄС та Уряду, метою якої є зменшення навантаження на енергосистему через заміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи в домівках українців, запрацює у 23 тис. населених пунктів по всій країні.

Для пенсіонерів, які хочуть отримати енергоощадні лампи вперше, а також тих, хто раніше користувався програмою обміну, правила залишаються незмінними: для обміну додаткових LED-ламп у відділенні, пенсіонерам слід мати при собі паспорт, РНОКПП, пенсійне посвідчення та активний номер телефону. Обміняти додаткові енергоощадні лампи вони можуть безкоштовно, поки світлодіоди є в наявності.
Цього разу для участі в програмі пенсіонерам не обов’язково мати старі лампи для обміну. Замість цього вони можуть принести їх до відділень Укрпошти протягом місяця з моменту отримання п’яти додаткових світлодіодних ламп.
Від початку старту Всеукраїнської програми обміну ламп розжарювання українці замінили вже понад 26 млн ламп. Наразі ще 14 млн світлодіодів доступні для обміну. У мешканців, які досі не скористалися програмою, є можливість отримати до 5 світлодіодних ламп у міських та сільських відділеннях Укрпошти. Крім того, програма надалі відкрита і для юридичних осіб, таких як: медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та СББ, які мають можливість отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву на порталі Дія.

Програма Обміну лампочок підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України, крім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Програма, фінансована ЄС, є складником підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень