Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує свою діяльність на Броварщині

Дата: 05.01.2024 15:00

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Броварської районної державної  адміністрації Олексія Дорошенка відбулось чергове засідання, під час якого розглянули ряд питань про посилення заходів боротьби з корупцією на території Броварського району, зокрема запобігання корупційним проявам під час проведення мобілізаційних заходів.

Участь у засіданні взяли представники РУП ГУ Національної Поліції у Київській області, РВ ГУ Служби Безпеки України  в м. Києві та Київській області , уповноважені особи щодо запобігання та виявлення корупції територіальних громад району, а також представники структурних підрозділів Броварської РДА.