Руслан Кравченко: Київщина передала чергову партію машин військовим 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців
Київщина передала чергову партію машин військовим 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
«Техніка – це те, чого завжди бракує нашим захисникам. Днями з очільниками Білої Церкви Геннадієм Диким та Броварів Ігорем Сапожком відправили чергову партію машин військовим 72 окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців. Хлопці нищать російських окупантів на Сході нашої країни», – розповів Руслан Кравченко.
До військових вже доставили три вантажівки КрАЗ, автокран, екскаватор та мікроавтобус. Передали також 200 FPV-дронів, які потрібні для виконання бойових завдань та велику партію хімічних грілок та інших необхідних речей.
«Дякую громадам та районам Київщини за постійну підтримку наших військових. А Героям вдячність за надійний захист!», – додав начальник Київської ОВА.