129 тис. громадян скористалися послугами служби зайнятості Київщини у 2023 році

Дата: 08.01.2024 14:00

Упродовж минулого року служба зайнятості Київщини вдосконалювала свою роботу для того, щоб соціальні послуги були ще більш зручними та доступними.
Були створені нові онлайн сервіси, поліпшені моделі обслуговування клієнтів, реалізована низка урядових ініціатив, спрямованих на підтримку безробітних та роботодавців.

– 36,8 тис. мешканців Київщини були зареєстровані у службі зайнятості
– 92,3 тис. осіб – охоплені послугами без реєстрації
– 12,6 тис. клієнтів працевлаштовано
– 809 громадян проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості
– 1012 клієнтів отримали ваучер на навчання
– 8,4 тис. мешканців Київщини долучились до суспільно корисних робіт проєкту «Армія відновлення»
– 21 житель Київщини скористався можливістю програми «Гранти для ветеранів та їх подружжя»
– 762 підприємці отримали кошти на створення або розвиток власної справи, завдяки чому буде створено 1,8 тис. нових робочих місць
– 17 підприємств скористались компенсацією роботодавцям за облаштування робочого місця для 18-ти працівників з інвалідністю.

За інформацією Київського обласного центру зайнятості.